Κλείσε τώρα θέση για ένα

ΔΩΡΕΑΝ ON-LINE ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ

Με γνώμονα τη διάδοση της ποιοτικής μουσικής εκπαίδευσης σε όλη την Ελλάδα, το Guitar Institute of Greece προσφέρει όλα του τα προγράμματα και online. Οι σπουδαστές μας, από οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας, έχουν τη δυνατότητα να μελετούν διαδικτυακά, αλλά και να παίρνουν μέρος στις συναυλίες μας.

Στο δοκιμαστικό μάθημα οι έμπειροι καθηγητές και σύμβουλοι της σχολής μας θα συζητήσουν με τον υποψήφιο κιθαρίστα με σκοπό να κατανοήσουν τις ανάγκες και τις επιθυμίες του και να του παρουσιάσουν τα προγράμματα αλλά και τις επιλογές που του προσφέρουμε.

Το δοκιμαστικό μάθημα στο Guitar Institute of Greece ΔΕΝ είναι μία εξέταση των παικτικών ικανοτήτων του σπουδαστή.

Αποτελεί την έναρξη μίας ολιστικής προσέγγισης που θα οδηγήσει στην κατανόηση των στόχων του μαθητή και στην επιλογή του κατάλληλου προγράμματος που ταιριάζει επακριβώς στις ανάγκες του.

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ

Εύρεση του ακριβούς επιπέδου του σπουδαστή.

ΣΤΟΧΟΘΕΤΗΣΗ

Κάθε σπουδαστής έχει διαφορετικούς τελικούς στόχους (πτυχίο, εργασία, χόμπι κλπ).

ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ

Επιλέγεται το σωστό πρόγραμμα σπουδών.

ΕΠΙΛΟΓΗ

Κατόπιν όλων των παραπάνω, επιλέγεται ο κατάλληλος καθηγητής.

Συμπλήρωσε τη φόρμα και κλείσε τώρα θέση για ένα ΔΩΡΕΑΝ ΜΑΘΗΜΑ

Κάποιος από την ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σου το συντομότερο δυνατόν.

Photo Gallery